Jasná bude cez víkedn patriť bláznom a nezabudnuteľnej party
Streda 29. Marca 2023
Autor: Boardlife

0 komentárov

Jasná bude cez víkedn patriť bláznom a nezabudnuteľnej party

Kam cez víkend? A čo tak zavŕšiť zimnú sezónu a deň bláznov šialeným úletom? Ak ste za, tak si rovno zaznačte v kalendári najbláznivejšiu akciu tejto zimy – Red Bull Jump & Freeze, už túto sobotu, 1.4., v Jasnej.

Na svahu sa predstaví 25 bláznivých tímov, ktorých cieľ bude jasný – ohúriť porotu a divákov svojimi podomácky vyrobenými saňami, bizarnými kostýmami, dychberúcimi choreografiami a na záver premysleným skokom rovno do ľadového bazéna!

Ohúrení isto nebudete len z bláznivej šou, ale aj z našliapanej apre-ski a afterky. Tešiť sa môžete na DJ EKG či Gleba.

Viac informácií o Red Bull Jump & Freeze nájdete webe www.redbull.sk/jumpandfreeze

Blázni? Na svah!

Porota v zložení Selassie, Zitron, Jakub Grigar, Andreas Žampa a Becca to vôbec nebude mať jednoduché! Z popisov tímov a ich saní, ktorými sa spustia svahom rovno do bazéna, sme azda všetci plní očakávaní a jediné, čím si môžeme byť istí je, že pôjde o skutočne šialenú jazdu.

No dobre, nech už máte fantáziu akúkoľvek, pod niektorými názvami tímov je ťažké niečo vizualizovať. Ak teda nechcete čakať až do 1. apríla, klikajte na odkaz a zistite, čo si pre vás pripraví napríklad HAD S VAMI, či bude v tíme TITANIC bude aj Rose a príbeh zo života vám predstaví aj KÓD HNEDÁ.

 Všetkých 25 tímov môžete spoznať na tomto odkaze.  

Afterpárty s Glebom a DJ EKG

Máte cez deň program no nechcete, aby vám táto akcia ušla? Pochopiteľne! Red Bull Jump & Freeze nebude len životnou jazdou súťažiacich, ale aj zážitkom na celý život pre všetkých divákov. Tí sa okrem našlapanej šou môžu tešiť na veľkú apre-ski párty, na ktorej DJ EKG všetkých roztancuje hneď po skončení súťaže. Nebude chýbať ani večerná afterka v klube Happy End, kde DJ-a EKG doplní Gleb.  

Tešiť sa môžete aj na DJ Yanka Krala, VI3E a párty bude zatvárať DJ Andree & DJ Spirit. 

Tak, s kým sa vidíme?

Pre čo najčerstvejšie informácie nie len o Red Bull Jump & Freeze sledujte @redbullsk na Instagrame a TikToku.

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: jasna redbull

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!