Hangair skate night: The Tony Alva Story
Utorok 01. Októbra 2019
Autor: Hangair

0 komentárov

Hangair skate night: The Tony Alva Story

Prvú októbrovú sobotu v Hangairi venujú skateboardingu! Premietania sa vracajú do vnútorného eventového priestoru, keďže vonkajšie večerné teploty už nezachránia ani deky. Príď si k nám zaskejtiť s kamošmi na minirampe o vecné ceny od Vans a spolu si potom pozrieme dokument o jednej z najväčších legiend svetového skateboardingu.

Vstup je free. Film začína o 20:30.

The Tony Alva Story:
Vzostup, pád a znovuzrodenie najznámejšieho skateboardistu všetkých dôb.

Tony Alva je jedna z kľúčových postáv v ranom vývoji skateboardingu od súťažného „športu“ až po umeleckú formu voľného pohybu. V 62 rokoch je Alva najstarším profesionálnym skateboardistom na svete. Mnohými je považovaný za otca moderného skateboardingu, práve svojim agresívnym štýlom v 70 rokoch ukázal cestu, ktorou sa skateboarding unáša doteraz. 

Vans’ The Tony Alva Story chronicles zaznamenáva začiatky T.A. v uliciach Santa Moniky, súčasť v legendárnych Z-Boys. Tony ako superstar sa nevyhol drogovému obdobiu, ktoré našťastie prekonal a rozhodol sa byť inšpiráciou pre generácie skateboardistov z celého sveta.

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: hangair

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!