Utorok 19. Apríla 2011
Autor: Kristián

0 komentárov

Kubo Krížo a Maxim Habanec v súťaži s Quiksilverom o zaujímavé sumy

Od 16. do 21. mája, bude Cádiz hostiť tretí ročník Quiksilver Skate in Vision, zaujímavú medzinárodnú súťaž, ktorá kombinuje umenie, mestskú kultúru, skateboarding a fotografovanie. Po úspešných minulých dvoch ročníkoch, ktoré sa konali v Bilbau a Madride, budú opäť pozvaní skatebaordisti a fotografi, ktorí vám aj teraz prinesú zaujímavé ukážky svojej práce. Ich cieľom je zachytiť najlepšiu snímku v andalúzskom meste, v ktorom sa skrýva množstvo spotov.

Quiksilver jazdci Javier Mendizabal, Cristian Cortizo, Ignacio Morata, Gosha Konishev, Raphael Brunis a Maxim Habanec, spolu s hosťujúcimi jazdcami Germán Pontiaga, Alberto Velazquez, Miguel Sanchez a ďalšími, budú musieť ukázať svoje najlepšie triky pred objektívmi Patxi Pardiñasa ( ESP), Jakuba Kríža (CHE) a.k.a. (SVK), Leva Maslova (RUS) a Anttona Miettinena (FIN), ktorí patria medzi najuznávanejších fotografov vo svojom odbore.

K tomu, ako čerešnička na torte, dňa 21. mája od 20:00 hod začína party u Vertigo (C / Sevilla, 17, Jerez de la Frontera), kde budú prezentované fotografie z Quiksilver Skate in Vision.

Tí, ktorí sa nebudú môcť zúčastniť party, budú môcť hlasovať za fotografie prostredníctvom webu Quiksilver Skateboarding a tak sa aj zúčastniť súťaže o kompletnú Quiksilver Skateboarding kolekciu, ktorú môžete nájsť iba v špecializovaných predajniach. Za najlepšiu fotku získa fotograf a jazdec 1.000€. Kubovi Krížovi držíme palce!

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!