Sobota 07. Mája 2011
Autor: Kristián
Foto-video: Lula
0 komentárov

Majstrovstvá Bratislavy v skateboardingu vyhral?

V sobotu 7. mája sa odjazdili dlhoočakávané Majstrovstvá Bratislavy v skateboardingu. Všetko sa to dialo v ružinovskom skatepraku. Na akciu sa prišlo pozrieť a zajazdiť si množstvo ľudí, nie len z okolia Bratislavy, ale aj iných miest. Len z rýchlika Tury, Horečny, Mihala, Vartík a ďalší. DOkonca v ženskej kategórii malo zastúpenie aj Rakúsko.

V streete na manuálových prekážkach, vyhadzovačkách, bangu a niekoľkých railoch bolo vidieť množstvo zaujímavých trikov. Viac vám prinesieme v pripravovanom reporte, ktorý budete môcť zhliadnuť na Boardlife.sk Samozrejme ešte tento týždeň. Poďme na výsledky. Prvenstvo si vyjazdil – Rišo Tury pred Peťom Birošikom a tretím Jankom Mihalom.

Po krátkej pauze a exhibícii korčuliarov v minirampe sa odjazdil Best Trick. UIšiel sa na dvoch spojených vyhadzovačkách a cez lavičku. Vyberať bolo ťažké, ale nakoniec rozhodcovia zvolili za najlepšieho Jura Vartíka (Bs heelflip a inward heelflip).

Deň plný skateboardingu pokračoval Game of S.K.A.T.E. z ktorého vám výsledky prinesieme čoskoro. Ďakujeme Peťovi Vrbickému, že sa stará o skateboarding v Bratislave, Bratislavskému samosprávnemu kraju, Mestkej časti Bratislava Ružinov, Ružinovskému športovému klubu a sponzorom. (Dokonca akciu prišiel podporiť starosta Ružinova - Dušan Pekár). Report čoskoro. Pridaj si fan page Boardlife.sk medzi svoje obľúbené stránky.

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!