Pondelok 18. Apríla 2011
Autor: PR

0 komentárov

Pozvánka na premiéru dievčenského videa SugarBeat

S radosťou vám oznamujeme, že natáčanie nového česko- slovenského projektu SugarBeat je skoro po roku na konci. Celý projekt si vzala na starosť spoločnosť Fullface Productions v spolupráci s Swis-shop.cz a Nikita. FFP sa verejnosti predstavila už v minulosti, napríklad úspešným snímkom Spectrum.

SugarBeat si kladie za cieľ priblížiť športovej aj širšej verejnosti svet žien, venujúcich sa extrémnym športom. Film na hranici dokumentu a športového klipu predstav cca 15 zástupkýň nežného pohlavia v športoch, ako sú skateboarding, snowboarding, freeskiing či horské bicykle a ďalšie. Formou krátkych klipov prepojených komentárom samotných protagonistiek sme sa tak dotkli celej rady zaujímavých tém vyplývajúcich z problematiky presadzovania sa žien v skorej mužskom odvetví.

Slávnostná premiéra prebehne v pražskom P.M. klube, ktorý disponuje kvalitnou premietacou technikou a obrovským plátnom. Momentálne ladíme program celého večera a už teraz vám môžeme sľúbiť, že sa nudiť rozhodne nebudete. Tešiť sa môžete napríklad na Crazy Nikita Show, tombolu, súťaž so Swis-Shop.cz alebo na Jäger s Red Bullom za sexy ceny. Prvých 20 dievčat získa darčekový balíček od Nikity.

Kedy: streda 4. máj 2011, 20:00
Kde: P.M. Club, Trojická 10, Praha
Dj´s: Jorgos
Vstup: 50 Kč

Pokiaľ sa do Prahy nedostanete nezúfajte, SugarBeat vyrazí na tour po niekoľkých českých mestách. A to konkrétne do: Ústí nad Labem 7.5. klub Mumie, Olomouc 10.5. klub Belmondo, Brno 11.5. Mersey club, Plzeň 18. 5. Club Watt. Nesmieme zabudnúť ani na Slovensko, ladíme posledné detaily!

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!