Utorok 19. Apríla 2011
Autor: Kristián

0 komentárov

Pozvánka na Vienna Bowlriders 2011

Len pred pár dňami, ste si mohli pozrieť zaujímavú reportáž o skatesurfingu a skateboardingu vo viedenskom bazéne. Teraz vám prinášame ďalšiu pozvánku k našim susedom v Rakúsku, konkrétne vo Viedni. 1. mája sa v Goodlands Skateparku uskutoční akcia s názvom Vienna Bowlriders 2011. Registrácia v kategórii do 14 rokov do 09:45, registrácia v kategórii od 14 rokov vyššie do 13:45. Preteky v kategórii do 14 rokov sa začínajú o 10:00, preteky v kategórii od 14 rokov vyššie sa začínajú o 14:00.

Štartovné v kategórii do 14 rokov sa platí € 5,- Štartovné v kategórii od 14 rokov hore sa platí € 10,- Štartovné zahŕňa jedno teplé jedlo a dve pitia. Prebehne Best Trick Contest v Oververt, prize money vo výške € 2011,- + Vecné ceny od firiem Skullcandy, Destructo, Bones, Rusty, Spitfire a Darkstar. Do 18 rokov je povinné nosiť helmu a takisto je nutné mať zo sebou povolenie rodičov, aspoň napísané na papieri v slovenčine. Helmy sa dajú vypožičať zadarmo pri registrácii.

Adresa:
Goodlands Skatepark
Christine-Enghaus-Weg
Ecke Bergmillergasse
1140 Wien

Možnosť na parkovanie je buď za obchodným domom Bauhaus, alebo v okolitých uličkách (V nedeľu sa neplatí parkovací poplatok) Najbližšia metro stanica (U-Bahn) je U4 – Hütteldorf. Pri zlom počasí sa Vienna Bowlriders koná v Skatearea23 - www.skatearea23.at

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!