Utorok 19. Apríla 2011
Autor: Kristián

0 komentárov

Sleduj dve zaujímavé videá v ktorých sa objaví aj skateboarding

Okrem čisto skateboardových videí si množstvo kameramanov točí „bočné“ projekty. Projekty dokumentárne, zábavné, reklamné a množstvo ďalších. Aj náš skate redaktor a kameraman Robo Ludrovský sa venuje takýmto krátkym filmom. Inak Robo má dnes (19.4.) narodky. Živióóó.

Robo: Tak mimo točenia skateboardingu točievam rôzne akcie, krátke filmy a už sa mi podaril spraviť aj jeden klip. Zostrih väčšiny vecí, čo som točil koncom minulého roku a tento rok, si môžete pozrieť v zostrihu nižšie. Samozrejme nájdete v ňom aj kopec skateboardingu.

Čo sa klipu týka, točili sme ho s mojim bývalým „kolegom“, ktorý robil v skateshope vedľa toho kde ja. Dohadovali sme sa dlhšiu dobu a nakoniec sa to zbehlo celkom rýchlo. Chceli sme to spraviť originálne, tak sme sa rozhodli, že to spravíme celé na spôsob stop-motion, teda z fotiek. Samozrejme ako správny skejťák som tam zakomponoval aspoň jeden trik. Nafotili sme okolo 10 000 fotiek, takže to bola celkom zábavka spracovávať.

Po Stopách Beznohého Šerifa

A ešte ako lahôdku, vám prinášame Showreel 2010/11 by Robert Ludrovský – chcek it!

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!