Utorok 10. Mája 2011
Autor: Kristián

0 komentárov

Spot Check - Návšteva skateparku v Pezinku

Rubriku Spot chceck začíname vždy správou zo skateparku. Tentoraz sme redakčný výjazd zorganizovali do neďalekého Pezinka, kde už dlhšie stojí mini skatepark s dobrým povrchom. Skatepark sa nachádza na Vinohradníckej ulici v Pezinku (zadaj do google maps súradnice: 48.291203,17.255933), hneď vedľa hokejbalového ihriska.

Povrch je hladký betón. Počas našej návštevy boli k dispozícii: Menšia vyhadzovačka, plechový funbox v dosť zlom stave, ale jazditeľný, ďalej polejam, dve grindovacie rúrky. Zajazdiť si môžete aj na dvoch grindboxoch z betónu, manual boxe a plechovom banku.

V celku príjemný pojazd v menšom skateparku. Počas našej návštevy tam jazdilo pár kolobežkárov a bikerov. Neskôr sa zastavili aj dvaja skateri z Bánoviec. Čoskoro vám prinesieme aj video z našej návštevy, kde jazdia Robo Ludrovský, Pantelis Messaropoulos, Štefan „Stewe“ Kurila a

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!