Utorok 19. Apríla 2011
Autor: Kristián

0 komentárov

Elect Snowpark Plejsy

Vo východoslovenskom stredisku Relax center Plejsy pri Krompachoch sa nachádza menší snowpark. Z iniciatívy Elect crew sa osadili štyri prekážky. Na asi 450 m dlhej zjazdovke napravo od výstupnej stanice sedačkovej lanovky (na mape označená ako 4, tréningová) je osadených spolu osem prekážok.

Park začína lajnou so street railom (9m) a štvormetrovým jaklom, pod ňou je menej obtiažna lajna s rovným boxom (6 x 0, 5 m) a flat boxom (4 x 1 m). Približne v strede snowparku je luxusný kink box (1+3+3+3x0,5m) a lomený jakel (3+4 m). Medzi railom a doublekink boxom je šejpnutý aj šesťmetrový skok. Posledná lajna prekážok, nazývaná „funky“ má bong s vaňou, trojmetrový jump a rainbow box (6x 0,5 m).

Pri snowparku funguje samostatný vlek. Lístky jednotlivo pre park sa však zakúpiť nedajú. Pre ďalšie info o stredisku a cenách lístkov klikajte www.plejsy.sk, ak chcete bližšie vedieť kto snowpark spácha.

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!