Utorok 21. Februára 2012
Autor: Boardlife

0 komentárov

K2 snowpark Štrbské Pleso

Park sa nachádza v stredisku Vysoké Tatry - Štrbské Pleso v ľavej časti zjazdovky Interski. V K2 SnowParku nájdete tieto prekážky a skoky:

Horná platforma:
7,5m rovná bedňa osadená paralelne s Loop "T" bedňou 5m s relatívne dlhým a strmým dopadom vhodným k rotovaniu všetkého možného s plynulým prechodom na stredovú platformu.

Stredová platforma:
Príjemný kicker s table 11m s dlhým strmým dopadom a možnosťou lietať pokojne aj 15m.

Spodná platforma:
Butter box s transferovým nájazdom a odjazdom s table 2m. Paralelne s ním sú dve jibbové prekážky: street rail 8m a kink bedňa 2+5m. Vedľa jibbovej časti je malý kicker s table 4m vhodný k poletom všemožného druhu. Vedľa tohto malého kickru sa nachádzajú dve široké bedničky osadené ako flat box 2x3m.

V K2 SnowParku Štrbské Pleso by mali pribudnúť počas sezóny ešte ďalšie prekážky ako sú céčko, Tree bonk alebo aj drenážna rúra. Okrem snowparku stredisko Vysoké Tatry - Štrbské Pleso ponúka takmer 7,5 km zasnežovaných zjazdoviek z nadmorskej výšky až 1.814 m n.m., 3 sedačkové lanovky a 4 vleky s celkovou kapacitou 6.900 os./hod.

Pre K2 SnowPark Štrbské Pleso sú aj v tejto sezóne vyhradené lístky priamo do parku s názvom K2 park ticket, alebo lístok do parku za 10€ na celý deň (+ 2€ vratná záloha za bezdotykovú čipovú kartu). K2 park ticket platí na 3-sedačkovú lanovku Mostíky.

O snowpark sa stará Tomáš Gríger s partiou shaperov.

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!