17. ročník Hotzone.tv Park Openingu na ľadovci Hintertuxe pozná svoj dátum
Nedeľa 08. Augusta 2021
Autor: Boardlife

0 komentárov

17. ročník Hotzone.tv Park Openingu na ľadovci Hintertuxe pozná svoj dátum

Ľadovec Hintertux spúšťa sezónu v septembri prvým snowparkovým openingom v Európe Hotzone.tv Park Opening Hintertux 2021. Zapíš si dátum a to 30.9. až 3.10.2021. Veľa vecí sa mení, no Hotzone.tv Park Opening na Hintertuxe ostáva stále. Na 17. ročníku openingu uvidíte skvelý park, kopec pro jazdcov a samozrejme aj sprievodné akcie a testovačky. Poď si užiť túto jedinečnú akciu.

Od 30. septembra odštartujeme sezónu a stretneme sa s množstvom jazdcov, zástupcami snow médií z celej Európy, pretestujeme množstvo noviniek. Samozrejme nebude chýbať perfektne pripravený Betterpark o ktorý sa postará Wille Kaufmann so svojím teamom. Keďže sa už tradične otvára prvý snowpark v Európe, budú prekážky pripravené ako pre pro jazdcov, tak aj pre začínajúcich, alebo mierne pokročilých.

Lokálny pro rider Werni Stock privíta najlepších jazdcov na „Werni Stock Invitational“ – Big Air session. Nebude samozrejme chýbať ani „Metal Battle Night Rail Contest“ ktorý pre vás pripravili chalani zo SANE! Snowboarding. Ako názov napovedá, pôjde o jibovú súťaž. Na záver je pripravená "Kids Session", kde sa predstavia mladé ročník. Detaily budú k dispozícii na konci augusta. V platnosti budú nariadenia proti šíreniu Covid 19, platné pre aktuálne obdobie a oblasť.

Sleduj informácie na FacebookuwebstránkeInstagrame. Ubytovanie si už teraz rezervuj tu.

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: hintertux

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!