Pozvánka na Banked Slalom 2023
Piatok 17. Februára 2023
Autor: Boardlife/Tomáš Hafner

0 komentárov

Pozvánka na Banked Slalom 2023

Pozývame vás na volné pokračovanie snowboardových pretekov na čas v klopených zátačkách. Po úspešných ročníkoch na Pezinskej Babe a Králikoch rozširujeme pretek na sériu Jameson Banked Slalom v troch slovenských strediskách, ktoré nám vyšli v ústrety a plne podporia náš pretek, ktorého sa môžu zúčastniť všetci nad 6, do 70 rokov. Registrácia prebehne osobne vždy v deň preteku 8:30 priamo pri lanovke. Štartovné je 30€ inklusiv celodenná permanentka a drinčík.

Kategórie: chalani do 13 rokov pros muži (13-40r) staré chuje (40r +) baby (všetky dokopy)

Každý pretek bude vyhodnotený vo všetkých kategóriách a vyhlásenie víťazov prebehne priamo po pretekoch na kopci. Celkový víťazi budú vyhlásení na Donovaloch. Ceny budú a ceny pre celkových víťazov série budú strašné! Tešíme sa na vašu účasť, začíname na Velkej Rači 25/2, pokračujeme na Kubínke počas Zimného Grejpu a končíme u Tatarku na Donovaloch. Smrt, nebo víťezství.

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: banked slalom

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!