Pozvánka na Go Skateboarding Day 2019 do Martina
Pondelok 03. Júna 2019
Autor: Boardlife

0 komentárov

Pozvánka na Go Skateboarding Day 2019 do Martina

Go Skateboarding day, je celosvetový deň skateboardingu, ktorý bol v Martine každoročne oslavovaný od roku 2006 do roku 2009.Po deväť ročnej prestávke sme sa rozhodli túto tradíciu obnoviť v roku 2018 a 15.6.2019 tento deň spolu znova oslávime v martinských uliciach.

Oslavovať a jazdiť budeme na troch známych martinských spotoch po ktorých sa budeme hromadne presúvať.Na každom zo spotov, budú mať súťažiaci možnosť vyhrať vecné ceny od sponzorov.Deň odštartujeme stretutím o 10:00 pri obchodnom centre Campo di Martin kde prebehne súťaž o najlepšiu sérku na lavičkách. Nasledovať bude presun ku Kocke na severe kde prebehne best trick z gapu a zo schodov. Celá akcia následne vyvrcholí na pešej zóne za Mileniom kde budú pripravené prekážky na ktorých bude prebiehať cash for tricks a samozrejme Game of skate. Nebude chýbať obečerstvenie, tulivaky, dobrá hudba,super atmosféra či tombola pre divákov. Po skončení akcie sa môžete tešiť na afterparty v pivnom pube Elefant kde vystúpia slovenskí interpreti OPT+Friends, Brocc a Daydream.

Hodnotenie:
Článok označený tagmi: go skate go skateboarding martin event

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!