Veľká predvianočná súťaž s BoardParadise.sk
Pondelok 02. Decembra 2013
Autor: lentila

0 komentárov

Veľká predvianočná súťaž s BoardParadise.sk

Sezóna už začala a mnohí z vás si už vyskúšali prvý sneh. Preto vám spolu so sieťou kamenných a internetových obchodov Board Paradise prinášame veľkú predvianočnú súťaž. Čo iné ako snowboard by bolo vašim ideálnym vianočným darčekom?!

Skvelé veci, skvelé značky, skvelý shop tak toto je Board Paradise, ktorý je tu len pre vás. Tak neváhaj a staň sa originálnym, stačí si skočiť na nákup do Board Paradise.

Board Paradise je sieť kamenných a internetových obchodov so skvelým oblečením, teniskami, doplnkami a príslušenstvom pre skateboarding a snowboarding.

Board Paradise pre vás do súťaže venoval ženský alebo mužský snowboard značky Rossignol (podľa toho, či súťaž vyhrá muž alebo žena), ktoré môžete taktiež nájsť v ich internetovom obchode www.boardparadise.sk alebo v kamenných predajniach. 

Na to aby ste vyhrali musíte správne odpovedať na našu súťažnú otázku a dať like na Facebook Board Paradise a Facebook Boardlife a na svojom Facabook profile zdieľať obrázok súťaže

SÚŤAŽNÁ OTÁZKA:

V ktorých mestách sa nachádzajú kamenné predajne Board Paradise?


Táto súťaž je už ukončená.

Ak sa chcete zúčastniť súťaže je potrebné sa zaregistrovať. Ak si sa neregistroval, urob to, je to zadarmo a nezaberie to viac ako minútu, môžeš to urobiť TU.

Súťažiť môžete do 20.12.2013!!!

Správnu odpoveď nájdete na www.boardparadise.sk

Hodnotenie:

Komentáre

0 komentárov
Aby si sa mohol zapojiť do diskusie musíš sa prihlásiť, ak ešte nie si registrovaný/á tak sa registruj tu, ak si registrovaný/á môžeš sa zúčastniť súťaží, hlasovať, predávať veci v bazári.
Bez prihlásenia môžeš komentovať prostredníctvom tvojho facebook konta!